Království klasických automobilů v Brně

banner


Servis

Motto: Nechytejte se na cestách za hlavu a zajistěte si kvalitní opravu.

   Náš tým tvoří několik specialistů s velmi bohatými zkušenostmi. Provádíme kompletní renovace, ale taky drobné a částečné opravy veteránů, dle potřeby a požadavků klienta.

Především se soustředíme  na opravy a renovace podvozků veteránů, kde vyměňujeme hlavně opotřebené díly jako jsou: čepy, ramena, tlumiče, péra, silenbloky, hadice, kompletní revize a renovace brzdového a výfukového systému a všech dalších dílů podvozkových skupin, které nejsou vidět a do kterých se málokomu chce výrazně investovat. Právě tyto díly mají ale na funkčnost a bezpečný provoz několik desítek let starého auta podstatně větší vliv než lesknoucí se karoserie a nové čalounění.

Koupili jste si solidní klasický vůz a rádi byste jeho vzhled a funkčnost „dotáhli“ do nejmenších detailů? Přivezte nám jej, náš tým si jej vezme do parády a po pečlivé kontrole, čištění exteriéru i interiéru, rozleštění laku a celkovém oživení bude Vaše auto dělat zcela jiný dojem.  

V nabídce servisních služeb nechybí prodej veškerého originálního i neoriginálního příslušenství, náhradních dílů, dále opravy čelních skel, možnost ručního mytí vozů, půjčovna vozidel, rychlo servis včetně pneuservisu i vyřízení technických prohlídek, včetně přípravy Vašeho veterána a kompletní vyřízení veteránských SPZ.

Rovněž poskytujeme a zajišťujeme přepravu veteránů v krytém vleku, kde klientovi nemůže dojít k jakémukoliv poškození tak jak při přepravě na volně otevřeném vleku.